Czy masz wrażenie, że żyjesz w ciągłym stresie? Czy czasem jest on tak duży, że utrudnia Ci normalne funkcjonowanie?

Jeśli tak, to pora, by podjąć z nim walkę! Mam dla Ciebie dwie propozycje:

Pierwsza propozycja:

„Well stres” to coaching antystresowy, którego celem jest skuteczne obniżenie poziomu stresu oraz zwiększenie odporności na trudne sytuacje, w których on się pojawia.

Moja propozycja to połączenie technik coachingowych z treningiem osobistych umiejętności redukcji stresu. Dzięki programowi zdiagnozujesz źródła swojego stresu i dominujący styl radzenia sobie z nim. Opracujesz konkretne, indywidualnie dopasowane rozwiązania i strategie przeciwdziałania stresowi z wykorzystaniem najnowszej wiedzy w tym obszarze. Poprzez testowanie w codziennym życiu omawianych rozwiązań z każdą kolejną sesją wzrośnie Twoja świadomość indywidualnych mechanizmów powodujących stres oraz zdolność radzenia sobie z nim.

Cena inwestycji to 190 PLN za spotkanie, które trwa 90 minut.

Druga propozycja:

„Spokój od zaraz” polecam szczególnie osobom, które poszukują pomocy i wsparcia ze strony specjalisty w przezwyciężeniu stresu, będącego następstwem trudnej sytuacji. Jako mój rozmówca, wyrażając swoje emocje, częściowo uwalniasz się od nich. Polega to na przedstawieniu przez Ciebie sytuacji szczególnie stresogennej i powodującej silne napięcie emocjonalne. Moją rolą, jako coacha, jest aktywne wysłuchanie i danie Tobie wsparcia. Jest to najbardziej naturalna i efektywna strategia radzenia sobie ze stresem. Dzięki sesji „Spokój od zaraz" zyskujesz obniżenie napięcia emocjonalnego, lepsze samopoczucie, zmniejszenie poziomu stresu, zwiększenie poczucia pewności siebie.

Sesja „Spokój od zaraz” trwa 60 minut i kosztuje 160 PLN.

Proponuję sposób pracy idealny dla wszystkich, borykających się z brakiem czasu, czyli sesje telefoniczne lub na skype, od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00-20.00.