Brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez Panią Agnieszkę Kostecką dotyczącym Zarządzania Emocjami. Już od pierwszego zdania, od samego wstępu widać było, że to nie będzie standardowe szkolenie miękkie, gdzie podane zostaną nam nazwiska, teorie i metody. Od samego początku Pani Agnieszka starała się poznać każdego z nas indywidualnie, z każdym porozmawiać, każdego wysłuchać. Atmosfera stworzona przez tego trenera bardzo sprzyjała zastanowieniu się nad samym sobą, podzieleniu się swoimi odczuciami z innymi i to w zupełnie NATURALNY, NIEWYMUSZONY!! sposób. Ze sposobu prowadzenia zajęć widać było, że Pani Agnieszka jest bardzo zaangażowana w szkolenie i że robi to z pasją i ogromną przyjemnością. Niesamowite jest to, że przez 85 % czasu szkolenia mówiliśmy właśnie MY -uczestnicy, bo jej sposób prowadzenia szkolenia po prostu pozwolił wszystkim się otworzyć. Podczas zajęć z Panią Agnieszką można się naprawdę wiele dowiedzieć o sobie. Zajęcia były bardzo ciekawe i jednocześnie dostosowane do potrzeb uczestników. Można by jeszcze wiele napisać, ale jednym słowem - genialny, urodzony psycholog i trener. Ciągle jestem pod wrażeniem!

Anna Brzezińska, Ekspert ds. Standardów Rachunkowości

Dziękuję za wspaniałe szkolenie. Ono spowodowało a raczej uświadomiło mi, że mam większy wpływ jak poradzić sobie z tym , co spotyka mnie na co dzień. W moim przypadku umocniło mnie w przekonaniu, że bardzo wiele zależy ode mnie. Dla mnie to szkolenie, było czymś więcej. Oprócz tego, że przekazałaś nam wiele cennej wiedzy, która ma pomóc przełamać nasze stresowe bariery. Pozytywnie zmusiło mnie do refleksji, przeanalizowania pewnych sytuacji, które zadziały się w moim życiu. Być może łatwiej będzie mi poradzić sobie z nimi, o to się postaram. Jesteś bardzo pozytywną, otwartą osobą.

Magda Nochowicz, Specjalista ds. Sprzedaży

Masz Tę moc dziewczyno! Od wczoraj opowiadam, opowiadam i opowiadam, i polecam ludziom w pracy! Jeśli chodzi o moje refleksje… mam nad czym pracować ale… na moim ekranie wisi karteczka ze zdaniem: „Daję sobie prawo do sukcesu w życiu 😀

Iwona Kuna, Starszy Specjalista ds. Rachunkowości

Kolejny raz u Ciebie… i kolejny raz udział w nim przyniósł mi nie tylko wartości wyniesione ze szkolenia, ale też energię zaczerpniętą od Ciebie samej. Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję, że przekazujesz nam nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również swoje ciepło.

Aneta Meszka

Przyznam szczerze, że spotkanie to, było jak muzyka, którą lubię – lekkie, łatwe i przyjemne. Dawno nie było tak sympatycznych „warsztatów” – i mówię to zupełnie poważnie. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Małgorzata Cichowlas, Starszy Specjalista ds. Realizacji Usług Dostarczania

Serdecznie dziękuję za czas, który nam poświęciłaś. Czas spędzony na twoim szkoleniu jest czasem zyskanym. Już od wczoraj zaczęłam wdrażać akcję uśmiech.

Anna Brzozowska, Główny Specjalista Rozwoju Sieci i Usług

Jako najczarniejszy charakter z naszej grupy szkoleniowej (taka rola społeczna, cóż począć...) muszę przyznać, że wybrnęłaś doskonale ze stresujących pytań jakie starałem się generować; za uciążliwości przepraszam, ale po Twoim mrożącym krew w żyłach wstępie do szkolenia starałem się zaangażować. A jak już zapewne odkryłaś, personel techniczny bywa trudny na - profesjonalnie sobie obcym - poletku emocji. Nie wiem jak Ty, ale ja uważam te 2 dni za dobrą inwestycję czasu. "Szkolenie" nie jest tu adekwatną etykietą - to raczej ćwiczenia polowe w atmosferze, która pozwoliła mi otworzyć się dużo bardziej niż w normalnym kontekście; nie grałem emocji i za to Ci bardzo dziękuję!

Andrzej Wardak

Wspaniałe dwa dni, dzięki którym odkryłem wiele nowych rzeczy, z których nie zdawałem sobie sprawy. Będzie to dla mnie inspiracją do dalszego działania na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej oraz zachętą do udziału w kolejnych Twoich szkoleniach. Żałuję tylko, że szkolenia takie jak to nie są obligatoryjne dla wszystkich pracowników 🙂 Cieszę się bardzo, że szkolenie było poprowadzone w tak ciekawy i przystępny sposób, będzie to dla mnie bodźcem do dalszego rozwoju.

Adrian Szczechura, Specjalista ds. Sprzedaży

Bardzo dziękuję za ciekawe spotkanie. Jedyny zarzut do szkolenia to tylko to, że trwało zbyt krótko. Jesteś bardzo ciepłą, pełną spokoju osobą i emanujesz tym spokojem i ciepłem na innych. Na mnie na pewno - było mi to potrzebne.

Elżbieta Puchalska, Główny Specjalista ds. Fakturowania

Szkolenie rewelacyjne, w Salonie przekażę informacje jak radzić sobie ze stresem, o oddychaniu słomkowym i przez przeponę 🙂 🙂

Magdalena Deryng, Specjalista ds. Sprzedaży

Było, tak jak być powinno: miło, naturalnie i merytorycznie (w przyszłości, gdy będę miał możliwość z korzystania ze szkoleń „mientkich”, będę już wiedział do którego trenera się zapisać). Nauka na pewno nie poszła w las, wczoraj miałem calla z Klientem na temat migracji „pewnej” usługi na nową platformę i podczas rozmowy z Nim (było od strony Klienta kilkanaście osób) odniosłem wrażenie, że wybierają dla siebie najgorsze warianty jakie można było wybrać (przysłowiowe strzały w kolano) i oczywiście (ma się rozumieć, że z premedytacją) stosowałem techniki które poznaliśmy na szkoleniu: m.in. „parafrazę” a także „pytania otwarte i zamknięte” (wydaje mi się , że byłem w tej konwersacji o krok przed wszystkimi - znając „nasze” techniki porozumiewania się). Pracę domową odrabiam: zaczynając nowy dzień myślę o wczorajszych pozytywach jakie mnie spotkały… to działa, są to może małe kroczki w podejściu do „życia”, ale za to jak wielkie i potrzebne.

Mirosław Korus, Ekspert ds. Utrzymania Rozwiązań Zintegrowanych

Ja również bardzo dziękuję za szkolenie, Twoje zaangażowanie, empatię, chęć pomocy i ogarnięcia tematyki, na którą i 2 dni byłoby mało. Pierwszy raz na szkoleniu, w którym uczestniczyłem, uczestnicy byli do końca, nie chcąc wyjść wcześniej.

Włodzimierz Przybył, Główny Specjalista Rozwoju Sieci i Usług

Było bardzo interesujące, ale wielka szkoda, że to tylko 1-dniowe szkolenie, bo czuję pewien niedosyt 😉 Chcę wypróbować te metody, o których wczoraj rozmawialiśmy, mając nadzieję, że pomoże mi to zwiększyć moją efektywność zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym.

Jolanta Boryczka, Główny Specjalista ds. Sprzedaży Usług Hurtowych

Bardzo Ci dziękuję za wspaniałe szkolenie. Zmieniłam spojrzenie na niektóre sprawy i wdrażam program ćwiczeń izometrycznych. Na twoim szkoleniu odkryłam, że takie proste ćwiczenia potrafią zdziałać cuda. Nie wiem jak skutecznie przyciszyć głośnik myślowy w głowie, ale może jakoś do tego dojdę.

Anna Brzozowska, Główny Specjalista Rozwoju Sieci i Usług

Było super 🙂 Robiłem co mogłem, czasami za dużo gadałem, czasem odlatywałem do tabletu - nie lubię tak, ale jakoś tak drugiego dnia wypadło 🙁 A komunikat ja i parafrazę stosuję na dzieciach 😉 Dla odmiany w stosunku do żony staram się pamiętać, by przesadnie nie interpretować. Raz jeszcze dziękuję. To było ciekawe przeżycie, warte każdej minuty.

Michał Rosiak, Główny Specjalista ds. ICT Business Alignment

Bardzo dziękuję za ciekawe i owocne szkolenie. Wiedza na nim zdobyta na pewno zaowocuje w przyszłości 🙂 Sposób w jaki prowadziłaś szkolenie (zaangażowanie, energia) oraz metody jakie stosowałaś (między innymi angażowanie nas wszystkich w wykonywanie zadań oraz dzielenie się informacjami i przemyśleniami) pozwoliły na łatwiejsze i szybsze przyswojenie tematu. Jeszcze nie byłam na szkoleniu, na którym czas tak szybko, niezauważalnie mijał 🙂

Teresa Porycka

To może dziwne, ale te dni były zdecydowanie najbardziej konstruktywnie spędzonym czasem w pracy od dawien-dawna. Dzięki!!!

Patryk Daszkiewicz, Specjalista ds. Monitoringu i Szkoleń

Bardzo dziękuję za to szkolenie. Bardzo dobrze spędzony czas, fajne podsumowanie i uporządkowanie przemyśleń + nowe pomysły na radzenie sobie z problemami. Przyjemny dzień. Dużo "dobrej energii" 🙂

Zbigniew Rozbicki, Główny Architekt IT

Słońce jeszcze raz dziękuję za wartościowe szkolenie, które ubogaciłaś swoją osobą. Pokazałaś mi, że nie ma rzeczy niemożliwych tylko trzeba się odpowiednio za nie wziąć.

Aneta Troć, Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Kluczowego

Dziękuję za wspaniałą atmosferę, fachowość i przekazaną wiedzę. Szkolenie uświadomiło mi kilka ważnych rzeczy, z których nie do końca zdawałem sobie sprawę. Nie wiem czy uda mi się wdrożyć w życie to, co usłyszałem, ale na pewno będę próbował.

Wojciech Kołodziejski, Główny Specjalista ds. Infrastruktury

Milo było spędzić czas w Waszym towarzystwie, a jednocześnie dowiedzieć się tak wielu mądrych rzeczy na swój temat, na temat swojego postępowania… Nawyk, tak pospolita rzecz, codzienny „banał”, a tak bardzo kształtuje nasze życie, a bynajmniej moje. Dziękuję Ci Agnieszko, że pogłębiłaś moją świadomość, i że ta wiedza nabyta na szkoleniu już przynosi efekty. Co więcej, pracując nad sobą, zmieniając swoje nawyki, jednocześnie mogę też się nagradzać i zbierać na wakacje życia!!

Anna Odyjas, Specjalista ds. Sprzedaży

Ja również dziękuje za dużo cennych rad, bardzo miło i jednocześnie pożytecznie spędzony czas oraz dobrą atmosferę i pozytywną energię 🙂 Po schodach chodziłam dotychczas ze względu na ruch i zdrowie teraz będę chodzić z jeszcze większym zapałem 🙂

Magda Klażyńska, Główny Analityk ds. Kontrolingu

Jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia „Sztuka Prezentacji”. Jeżeli mogę tak powiedzieć, to nie starcza skali, aby określić Twój profesjonalizm i życzliwość. Wielkie 1000, a nie 10. Chętnie zapiszę się na następne szkolenie z Tobą. Widzę jak wiele jeszcze przede mną pracy. Wszyscy zmieniliśmy się, co każdy z nas przyznał na zakończenie. Podobało mi się indywidualne oddziaływanie na uczestników. Ma to na pewno coś wspólnego z Twoim wykształceniem. Każdy z nas w tym szkoleniu coś dla siebie znalazł. Życzę dalszych sukcesów i wielu lat w kształtowaniu dynamicznych i zaangażowanych pracowników naszej firmy.

Mariusz Kamasz, Główny Specjalista ds. Serwisu Rozwiązań Zintegrowanych

Bardzo dziękuję Tobie i Wszystkim obecnym za te na prawdę niezwykłe dwa dni. Dla Ciebie były to dwa dni pracy z naszą myślę, że nie łatwą grupą. Jak to Tomek R. określił przy wyjściu „było miło bo była fajna grupa”. Tak było i co jakiś czas wracam pamięcią do chwil humorystycznych ale i tych z zajęć. Włącza mi się automat przed spotkaniem z Klientem: „na co zwrócić uwagę, co mówiła Agnieszka jak lepiej z nim rozmawiać”, i po „czy się trochę udało lepiej niż przed szkoleniem”? Mam przekonanie że tak, mam większą pewność siebie. Pamiętam też że powinienem być przyjazny. To szkolenie było dla mnie efektywne w przeciwieństwie do innych które należało zaliczyć.

Eugeniusz Kolanek, Starszy Specjalista ds. Utrzymania Sieci i Usług

Również bardzo dziękuję – nie, jeszcze nie udało mi się cokolwiek, gdziekolwiek zastosować, gdyż „odrabiam” zaległości spowodowane nieobecnością w pracy - 123 tematy do podjęcia … (siedzę sam w pokoju i do nikogo się nie odzywam). Ale na pewno zdobyta wiedza będzie wykorzystana, wiec jak mówiłem na zakończenia – teraz przyszedł czas na wdrożenie zdobytej, odkrytej i nazwanej wiedzy. Ale pomijając merytorykę, to chciałem pochwalić Cię za postawę, tzn., że nie przestraszyłaś się grupy (trochę rozpuszczonej) i sama jedna stawiłaś jej „opór”, godnie podejmując wyzwanie i wszystko gładko i sprawnie potoczyło się do końca. Super tym zarządziłaś. Właśnie rozmawiałem na ten temat z synem i chwaliłem Ciebie przed nim (też jest trenerem) jednocześnie przyznając, ze nabrałem szacunku dla Waszej pracy. Ciężki kawałek chleba. Gdyby pozwolić na lekkie rozluźnienie albo zamkniecie się w sobie kogoś – to cała „robota” na nic i nie do opanowania. Było super.

Krzysztof Śmiechowicz, Starszy Specjalista ds. Inwestycji i Rozwoju Biznesu

Również dziękuję za inspirujące dwa dni 🙂 Dziękuję pięknie za materiały 🙂 U mnie po szkoleniu stwierdzili, ze jestem bardziej „stonowana” i „ważę” słowa … hm ciekawe… ale pewnie nie będzie tak za długo i znowu zacznę reagować na wszystko spontanicznie i „brykać” 🙂

Urszula Kołodziejska, Główny Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

Jeszcze raz bardzo dziękuję za szkolenie. Było naprawdę bardzo profesjonalne i ciekawie poprowadzone. Dziękuje również za materiały i polecaną literaturę. Od lat znam temat lecz jak wspominałem sama znajomość nie poprawia własnego odczucia nt. poziomu nabytej inteligencji emocjonalnej, niestety ;(

Wojciech Wiśniewski, Starszy Specjalista ds. Zapewnienia Zasobów

Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w szkoleniu, które Pani poprowadziła. O tyle zainteresowała mnie tematyka szkolenie, że na pewno pokuszę się o pogłębienie wiedzy z dziedziny Komunikacji oraz postaram się częściej używać komunikatu ja w pracy, bo tak jak wspomniałam na szkoleniu w życiu prywatnym nie mam z tym większego problemu w stosunku do osób bliskich. Świadomie też zastosowałam kilka razy parafrazę, aby upewnić się czy tak samo rozumiem daną sprawę jak druga strona oraz pytania otwarte, aby zdobyć więcej informacji.

Marta Udycz, Specjalista ds. Zmiany Sprzedawcy

Z tym przełożeniem doświadczeń ze szkolenia na życie nie jest łatwe zwłaszcza jak mamy wieloletnie naleciałości zadowalania wszystkim kosztem siebie, ale nie poddaję się. Coraz częściej zanim zabiorę się za realizację zadania zadaję sobie pytania: co ma być wynikiem jaki jest cel a nawet czy na pewno ja powinnam to zadanie zrobić 🙂 dla mnie to sukces. Jeszcze raz dzięki za materiały u miło spędzony czas szkoleniowy.

Agnieszka Prohaska, Główny Analityk

Dzięki za świetne szkolenie i super atmosferę, dzięki Tobie staram się stosować więcej otwartych pytań w codziennym życiu, to pomocne w unikaniu konfliktów.

Jolanta Masiowska-Deskiewicz, Brand Manager

Przede wszystkim bardzo dziękuję za Twój profesjonalizm, dzięki któremu wszyscy byliśmy zaangażowani w szkolenie i czas nie wiadomo kiedy upłynął 🙂 Dzięki szkoleniu jestem bardziej świadoma rodzajów konfliktów i ich źródeł. Na pewno pomocne będą i już są metody rozwiązywania konfliktów. Na pewne rzeczy patrzę zupełnie inaczej. Zastosowałam kilka wskazówek dot. rozwiązywania konfliktu w życiu prywatnym i zadziałało!!! Naprawdę bardzo dużo cennych wiadomości, Twoja kompetencja, otwartość i serdeczność z pewnością pomogły nam – uczestnikom - w prosty sposób przyswoić dużo istotnych informacji, a potem zastosować je nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym. Osobiście bardzo DZIĘKUJĘ za wartościowe szkolenie!!!

Monika Żmuda